Skip to main content

До опери-міфу приєдналися 20 волонтерів

Завдяки програмі Active Citizens нова українська опера міф «UkraineTerraIncognita». залучила до своєї команди двадцяти волонтерів.

 

 

Дівчата і хлопці з напрямків культурології, архаїчного співу, піару, міжнародних комунікацій та політології взяли участь в онлайн-навчанні з 5-го до 22-го квітня, щоб сформувати команду із 20-и волонтерів для Молодої опери «Ukraine – Terra Incognita». Відбулося шість зустрічей (переведених через карантинні обмеження у онлайн-формат) із творцями і менеджерами Опери: Уляною Горбачевською, Марією Олійник, Миколою Березою, Юрком Вовкогоном, Оксаною Кузенко, Олександрою Сорокопуд, Іриною Вуйцик. У підсумку учасники та учасниці підготували відео для своїх ровесників із закликом переглядати і популяризувати Оперу.

 

«Опера вразила всім. Цей спів, ці костюми, дійство. Оголошення про навчання покликало мене це все побачити зблизька і я дуже люблю вчитися», – ділиться враженнями учасниця волонтерського вишколу Еріка.

 

 

На травень запланували зустрітися із волонтерами наживо і продовжити навчання на живих співочих і театральних тренінгах і зустрічах. Протягом літа-осені волонтери допомагатимуть у розвитку кількох напрямків Опери – логістики, промоції та комунікацій, візуалізації та піару, міжнародних партнерств, творення мережі амбасадорів, які її просуватимуть в Україні та за кордоном.  Наша волонтерська команда візьме участь в організації національної прем’єри восени 2021, а у 2022 вони будуть залучені до наповнення Лабораторії культурних проектів.

Набір волонтерів проводиться молодіжною організацією YMCA Lviv  в межах проєкту «Youth engagement: citizens participation through enhanced social action skills and tools (Active Citizens)».  Проєкт впроваджується Британською Радою в Україні за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Адміністративний партнер: ГО "Лабораторія ініціативної молоді.